Nowe indywidualne soczewki progresywne firmy HOYA

promoHoya072016-640x445

Czym jest prezbiopia?

Czy wiesz, że już około 40 roku życia mięśnie odpowiedzialne za zmianę kształtu soczewki naszego oka są mniej elastyczne, muszą pracować coraz intensywniej wywołując zmęczenie oczu, a nawet ból głowy? Czytanie staje się problemem i wymaga odsuwania tekstu od oczu. Zwłaszcza przy słabym oświetleniu nasze oczy muszą wykonać większą pracę, aby widzieć wyraźniej.

Zjawisko to nazywamy fachowo prezbiopią.

Nie potrafimy jej zapobiegać, ale możemy ją z powodzeniem korygować dzięki progresywnym soczewkom okularowym. Obecne tempo życia wymusza na nas wybór najbardziej kompleksowych rozwiązań. Wzrok to najważniejszy ze zmysłów – zasługuje na szczególną dbałość inajlepszą korekcję.

Dzięki progresywnym soczewkom okula- rowym możesz zapomnieć o konieczności zmiany okularów do czytania na te do dali i odwrotnie – ponieważ zapewniają one wyraźne widzenie zarówno w obszarze tzw. bliży, dali oraz w obszarze pośrednim. To wygodne i uniwersalne rozwiązanie.

Screenshot 2016-07-18 22.46.22Zaawansowane soczewki progresywne typu freeform, zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę HOYA specjalnie dla salonów Optyk Rodzinny.

Clear View One

Clear View One to progresywne soczewki okularowe klasy premium, które zostały stworzone z myślą o jak najszerszym gronie użytkowników.

Dwa warianty konstrukcji umożliwiają wyjście naprzeciw różnorodnym potrzebom osób noszących okulary. Bez względu na to jaki zawód wykonujesz
i jaki styl życia prowadzisz, Clear View One dopasują się do Ciebie i Twoich oczekiwań.

Soczewki te powstały w oparciu o analizę potrzeb wzrokowych prezbiopów, doskonale współgrają ze współczesnymi trendami na rynku opraw okularowych.

Uwzględniają indywidualną korekcję wzroku, oraz dopasowują się do stylu życia. Gwarantują bardzo dobrą ostrość widzenia i wyjątkowy komfort użytkowania, także podczas korzystania z urządzeń cyfrowych i wykonywania codziennych czynności.

Clear View Advance

Clear View Advance to progresywne soczewki okularowe klasy premium, o poszerzonej personalizacji, uwzględniające twoje indywidualne potrzeby, zaprojektowane by w pełni dostosować się do Ciebie i stylu życia jaki prowadzisz. Posiadają wszystkie walory soczewek Clear View One, a dodatkowo uwzględniają parametry indywidualne oraz sposób użytkowania okularów.

Clear View Advance zapewniają:

  • Doskonałą ostrość widzenia, dzięki precyzyjnej korekcji oraz dokładnym pomiarom parametrów indywidualnych i odpowiedniej kalkulacji soczewek
  • Wyjątkowy komfort użytkowania, także podczas korzystania z urządzeń cyfrowych
  • Szerokie pola widzenia oraz łagodny przyrost mocy między różnymi odległościami obserwacji
  • Stabilny obraz podczas poruszania się

Soczewki progresywne Clear View Advance i Clear View One powstały w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię. Pamiętaj jednak, że Twój mózg potrzebuje czasu żeby przyzwyczaić się do nowych okularów. Dlatego im częściej będziesz je nosić, tym szybciej i łatwiej się do nich przyzwyczaisz.